Hakkımızda

 

Vosmoda 2023 yılında genç, dinamik ve girişimci bir ekip tarafından, hem kendi tarzlarını yansıtabilmek, hem de kaliteli ve uygun fiyatlı bir giyim alternatifi oluşturabilmek üzerine kuruldu. Özenle hazırlanan tasarımlar, sağlıklı ve kaliteli şekilde hazırlanmak için gerekli ekipman tüm titizlikle kuruldu ve Vosmoda  sizler için geldi.

Vosmoda  günlük hayatın getirdiği karmaşıklık ve stresten uzak, kaliteyi ve şıklığı en sade şekilde sizlerle buluşturabilmek, kurumsallıktan ödün vermeden güler yüzlü ve güvenilir alışveriş yapma fırsatı sunarak, her zaman 'KALİTELİ ve ŞEFFAF HİZMET' politikası doğrultusunda sizlere layık olduğunuz en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermeye devam ediyor.

Sanat ile günlük yaşamı bir arada ve dengede tutmak, giyim tarzında da yaşam stilini yansıtmak isteyenler için her geçen gün eklenen yeni tasarımlarıyla ve git gide artan portföyüyle kısa sürede bir marka haline gelen Vosmoda, kalite ile sanatı bir araya getiriyor.


Vosmoda  ailesi olarak vizyonumuz ve misyonumuz, müşterilerimizin keyifli bir şekilde oluşturduğu siparişleri, güvenli bir teslimat ile buluşturmaktır. Kaliteli ve tarz olan ürünlerimizi değişime ve yeniliğe açarak çeşitlendirmek için çaba göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem vermek Vosmoda 'nın ilk prensibi olup kalitenin zirvesine ulaşmayı isteyen ve gelecek zaman içerisinde daha geniş kitlelere dokunmayı hedeflemektedir.